115554.jpg
Nie je nastavený žiaden obrázok

Substrát Hoš.LISTOVKA 40L F

Kód tovaru: 115554
51ks/paleta
Predajná cena po zľave
Predajná cena6,70 €
Predajná cena bez DPH5,58 €

Listovka je vyrobená zo sušeného separátu, ktorý je vyrobený iba z polnohospodárskych komodít (hnoja a krmív), vrchoviskovej rašeliny a popola vzniknutého zo spalovania biomasy. Listovka obsahuje kvalitnú organickú hmotu a vdaka použitým surovinám obsahuje aj nižší obsah základných

živín (dusík, fosfor a draslík) aj dalšie živiny (vápnik, horcík a síru) vrátane stopových prvkov. Dodanie

organickej hmoty do pôdy má velmi priaznivý vplyv na celkovú pôdnu štruktúru a zároven dochádza k obohateniu pôdy o živiny, co má pozitívny úcinok na pôdnu úrodnost.

 

ROZSAH A ZPŮSOB POUŽITÍ

JAHODY

Pri výsadbe jahôd je listovka vhodná pre vylepšenie pôdy na záhonoch a to v dávke 8 litrov na 1 m2. Listovku aplikujte rozhodením a následne zapravte do pôdy (napr. zarytím). Pri výsadbe jahôd do nádob (hrantíkov a pod.) môžete zmiešat listovku so zeminou v dávke 0,8-1 liter na 10 litrov

zeminy. Listovku možno aj dodatocne dosypávat okolo jahôd v priebehu pestovania pocas celej vegetácie 1x a 2x v dávke cca 3-4 litre na 1 m2.

RUŽE A TRVALKY

Pri výsadbe ruží a trvaliek je listovka vhodná na vylepšenie pôdy na záhonoch a to v dávke 10 litrov na 1 m2. Listovku aplikujte rozhodením Na následne zapravte do pôdy (napr. zarytím) do hlbky cca 15 - 20 cm. Pri výsadbe ruží a trvaliek do nádob (hrantíkov a pod.) môžete zmišat listovku so zeminou v dávke 0,8-1 liter na 1 m2. Listovku možno aj dodatocne dosypávat okolo ruží a trvaliek v priebehu pestovaní pocas celej vegetácie 1x a 2x v dávke cca 4-5 litrov na 1 m2.

THUJE, BUXUSY A INÉ OKRASNÉ KRÍKY

Pri výsadbe thují, buxusov a dalších okrasných kríkov je vhodné pre vylepšenie pôdy primiešat do zeminy listovku a to v dávke 0,8-1 liter na cca 10 litrov zeminy. Listovku možno dodatocne tiež dosypávat okolo kríkov aj v priebehu celej vegetácie 1x a 2x v dávke cca 4-5 litrov na 1 m2.

UPOZORNENIE:

Listovka nie je vhodná pre kyslomilné rastliny (napr. kanadské cucoriedky, vres, azalky a rododendrony).

Maximálna aplikacná dávka je 2 kg sušiny/m2 v priebehu 3 rokov.

...............Najnovší tovar..............

..........Odporúčaný tovar............